Об’єднання: відтепер наша команда з компанією Juscutum!

07.07.2016
мі вместе

Шановні партнери, клієнти!

Раді повідомити Вам про приєднання команди Адвокатського бюро Юрія Котлярова до Адвокатського об’єднання Juscutum.

Зважаючи на багаторічний досвід нашої команди в питаннях правового супроводження бізнесу і особливо в сфері телекомунікацій, в компанії Juscutum була відкрита нова практика – практика в сфері телекомунікацій – в якій ми і продовжимо свою професійну діяльність.

Для України є унікальним відкриття юридичної практики в цій сфері, з глибоким розумінням регуляторного середовища, бізнес-процесів, побудови телекомунікаційних мереж, використання радіочастотного ресурсу, специфіки міжоператорських відносин та багатьох інших питань.

Юрій Котляров так прокоментував приєднання до компанії Juscutum:

«Ми прагнемо бути кращими в своїй сфері і одним з таких шляхів розвитку є об’єднання зусиль з лідерами ринку, з якими ми поділяємо свої професійні цінності. Рішення про приєднання нашої команди до Juscutum є вкрай зваженим. За результатами довготривалих обговорень з керуючим партнером Juscutum Артемом Афян ми отримали чітке розуміння того, що знаходимось на одному гребені хвилі щодо стандартів якості юридичних послуг, перспектив розвитку, формування професійної команди і в багато чому іншому, що стало вирішальним в прийнятті нами такого рішення. Ми бачимо в компанії Juscutum великий потенціал для лідерства на ринку юрпослуг, зовсім скоро це буде компанія № 1 в Україні, а наше об’єднання, відкриття нової  практики в сфері телекомунікацій, до вже достатньо успішних інших практик, без сумніву приведе лише до синергії на шляху до такого лідерства».

Артем Афян, керуючий партнер Juscutum зауважує: «В сучасному світі комунікації є абсолютною цінністю. Інформація вже давно дорожче нафти. І ми хочемо відповідати тенденціям ринку. Для цього ми створюємо практику, яка буде займатись виключно телекомом. В практиці будуть працювати професіонали високого класу, які мають великий досвід і найкращу експертизу. Ми очікуємо, що в Україні сфера телекомунікацій буде зростати. І ми готові до цього».

Окремо ми хочемо звернутися до клієнтів, партнерів Адвокатського бюро Юрія Котлярова.

Наші пропозиції щодо надання юридичних послуг стають ще більш привабливішими. Приєднання Адвокатського бюро Юрія Котлярова дозволить об’єднати потенціал нашої команди з командою Juscutum, посилити синергетичний ефект, а багатогранна практика та ресурс компанії Juscutum дозволить нашим Клієнтам отримувати ще більш широкий спектр правових послуг за різними напрямами.

Зв’язатися з нами можливо за телефонами: 098 311 72 07, 073 481 44 50, 050 995 75 89 або відправивши повідомлення за наступною адресою: yuriy.kotliarov@juscutum.com.

З інформацією про компанію Juscutum можливо ознайомитись, за наступним посиланням: www.juscutum.com