Судова практика та виконання судових рішень

В кожного з нас, з часом виникають спірні ситуації, в яких захист законних прав та інтересів можливий лише шляхом звернення до суду або участі в судових процесах, ініційованих іншими особами.

Однак звернення до суду, а також участь в судових процесах не є легкою справою, а успішне ведення судового процесу та досягнення позитивного результату в ньому напряму залежить від володіння глибокими теоретичними та практичними знаннями законодавства, судової практики, що склалася у певних правовідносинах, а також тактики та методів захисту прав та інтересів в тій чи іншій ситуації.

Адвокатське бюро Юрія Котлярова сформувало злагоджену команду високопрофесійних юристів та адвокатів з багаторічним досвідом представництва інтересів в судах України всіх інстанцій.

Наша команда забезпечує професійне представництво інтересів Клієнтів в судах при розгляді різних категорій спорів, на будь-якому етапі судового процесу, з врахуванням специфіки розгляду справи в кожній інстанції.

 

Ми представляємо інтереси Клієнтів у різних категоріях справ:

  • цивільні: різноманітні цивільні спори, майнові та немайнові: сімейні, спадкові, трудові спори, спори з банками з повернення банківських вкладів, спори по стягненню боргів та інші;
  • адміністративні: оскарження дій та бездіяльності, рішень посадових осіб та державних органів і інші.
  • господарські;
  • кримінальні справи.

 

Адвокатське бюро детально аналізує кожну ситуацію та пропонує максимально комфортні та ефективні для Клієнта рішення.

Діяльність з представництва інтересів в судах не обмежується участю адвоката в судових засіданнях. Ми здійснюємо великий обсяг роботи щодо досудового та позасудового врегулювання спору, щодо розробки стратегії та тактики захисту інтересів Клієнта, ведення судового процесу, детальної підготовки та збору доказів по справі, складання різного роду процесуальних та юридично значущих документів, в тому числі заяв, позовних заяв/скарг, відзивів, клопотань.

Після завершення розгляду справи ми забезпечуємо представництво інтересів Клієнта в органах державної виконавчої служби до повного виконання судового рішення.

Наші юристи та адвокати мають великий досвід та чудово орієнтуються в процедурах виконання різних судових рішень, і знають, як уникнути «підводних каменів» та досягнути фактичного виконання судового рішення.

Головними принципами роботи наших адвокатів є:

  • Комплексна робота над справою. Ми здійснюємо юридичний аналіз документів, перевіряємо інформацію про наявність в судах пов’язаних справ, досліджуємо законодавчу базу, за результатами чого формуємо правову позицію по справі, оцінюємо перспективи вирішення спору, визначаємо потенційні ризиків, вивчаємо перспективи виконання рішення суду.
  • Індивідуальний підхід. Ми розуміємо Клієнта та гарантуємо конструктивних підхід до справи і відсутність шаблонного мислення. Ми пропонуємо лише ті послуги, необхідність в яких дійсно існує.
  • Своєчасність, професіоналізм. Всі необхідні процесуальні документи по справі готуються своєчасно та на високому професійному рівні, а судове представництво здійснюється адвокатами, які володіють мистецтвом ведення судового процесу.
  • Зрозуміла  комунікація. Ми з повагою відносимося до Клієнта, тому витрачаємо на роботу свій час, без зайвої витрати Вашого часу та зусиль з питань, які виникають при супроводженні справи. Ми надаємо Клієнту лише найбільш важливу інформацію по справі без перевантаження його непотрібними деталями.

Зв'язатися з нами