Спори з банками

В умовах фінансової кризи, нестабільності банківської системи, одним з актуальних питань взаємодії з банками є питання належного виконання зобов’язань фінансовими установами.

Непоодинокими є випадки, коли громадяни опиняються заручниками недобросовісних дій банків, включаючи питання повернення вкладів, нарахування відсотків за ними, а також питання кредитування, звернення стягнення на заставне майно, нарахування необґрунтованих відсотків та інші.

Процес вирішення спору з банком є клопітким і, як правило, потребує наявності спеціальних теоретичних знань та практичних навиків ведення переговорів з представниками банку, звернення в державні органи та суди. В зв’язку з чим, займаючись вирішенням даного питання самостійно та не придавши значення найменшому нюансу, це може призвести до Ваших фінансових втрат.

Команда Адвокатського бюро Юрія Котлярова завжди готова оперативно та професійно захистити Ваші права при вирішенні спорів з банками.

Ми готові надати Вам такі послуги:

  •  надати усні та письмові юридичні консультації щодо Ваших прав та обсягів зобов’язань чи повноважень банку щодо Вас;
  •  представити Ваші інтереси при досудовому врегулюванні спору, в тому  числі, розробити стратегію його вирішення, підготувати звернення та вимоги до банку, а також інші документи, необхідні для врегулювання спору; представити Ваші інтереси в переговорах зі співробітниками та керівництвом банку;
  • скласти позовну заяву та інші процесуальні документи, звернутись до суду для захисту Ваших прав, здійснити супровід розгляду справи в суді;
  • супровід процесу виконання судового рішення.

Не втрачайте часу. Не надавайте шансу для настання необґрунтованих фінансових втрат. Звертайтесь до нас.

Зв'язатися з нами