Сімейний адвокат

Адвокатське бюро «Юрія Котлярова» пропонує своїм Клієнтам послугу «Сімейний адвокат», замовлення якої забезпечить професійне та оперативне надання правової допомоги з будь-яких питань правового характеру, які виникають в повсякденному житті кожної сім’ї в цілому та окремо взятих її членів.

Розуміючи, що питання або проблеми правового характеру можуть виникнути в сім’ї в будь-який момент, коли Ви цього не очікуєте, обравши послугу «Сімейний адвокат» Ви будете  спокійні, оскільки завжди зможете звернутися за допомогою до свого «Сімейного адвоката», який працює для Вас в форматі 24/7.

Скориставшись даною послугою, Вам не потрібно буде витрачати час на пошуки окремих юристів для вирішення кожної конкретної правової ситуації. Вам надається можливість залучення цілої  команди професіоналів, здатних реалізувати Ваші будь-які потреби правового характеру, як в питаннях приватного характеру так і в питаннях в сфері бізнесу.

Так, з Сімейним адвокатом Ви зможете:

  • не відволікатися на проблеми, пов’язані з контактуванням зі страховими компаніями та банками, комунальними службами та сервісними організаціями;
  • бути спокійними за належне оформлення всього Вашого майна;
  • не хвилюватися про врегулювання відносин з державними органами;
  • не витрачати час на пошуки адвоката в надзвичайних випадках, які виникли з членами Вашої сім’ї, особливо, якщо в результаті такого надзвичайного випадку комусь із членів Вашої сім’ї загрожує притягнення до відповідальності;
  • перебуваючи за межами України бути впевненими, що з всіх Ваших питань або з питань членів Вашої сім’ї у Вас є Сімейний адвокат, який негайно вживе всі необхідні дії в інтересах Вашої сім’ї;
  • отримати професійну допомогу в вирішенні будь-яких конфліктів, спорів;
  • маючи будь-які питання по бізнесу не лише отримати можливість Вашого особистого представництва, але й отримати висококваліфіковану правову підтримку.

Отримуючи послугу «Сімейний адвокат» для своєї сім’ї, Ви отримуєте можливість скористатися всім спектром послуг, які надаються Адвокатським бюро «Юрія Котлярова» і навіть більше.

Адвокатське бюро в цілому та кожен юрист, адвокат нашої команди суворо дотримується норм адвокатської етики та умов конфіденційності.

Наше Адвокатське бюро завжди проявляє лояльність по відношенню до своїх Клієнтів та готове обговорювати прийнятні для Вас умови та формат співробітництва.

Більш детально з тарифною політикою Адвокатського бюро «Юрія Котлярова» Ви зможете ознайомитися в розділі «Тарифна політика».

Ми несемо відповідальність перед Клієнтом за якість, оперативність, проявлений професіоналізм та дотримання професійних етичних норм.

Зв'язатися з нами