Взаємовідносини з державним сектором (GR)

Одним із напрямів діяльності Адвокатського бюро Юрія Котлярова є сфера практики взаємодії з державними органами та органами місцевого управління (Government Relations).

Часто успішне просування на ринку залежить від правильно вибудуваних відносин не тільки з перевіряючими та контролюючими органами влади, але також і з органами, які здійснюють регулювання діяльності в якій-небудь сфері. Бізнес може і повинен впливати на прийняття рішень органами державної влади, на дії їх посадових осіб з метою формування сприятливих для розвитку умов, побудови нормального конкурентного середовища, існування законодавчого поля, враховуючи не лише інтереси держави, але і бізнесу.

 Наша команда має необхідний досвід, знання та комунікаційні можливості для  ведення прозорого та ефективного діалогу бізнесу та влади, з допомогою права та медіа.

Ми не просто допомагаємо Клієнту дотримуватися чинного законодавства, але й допомагаємо передбачити нові напрямки його розвитку, а в випадку необхідності приймаємо участь в підготовці нових чи зміні існуючих регуляторних актів.

Саме тому, Адвокатське бюро Юрія Котлярова надає послуги з супроводження взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та державними організаціями; відстеження законодавчих і політичних тенденцій та змін, а також просування, законного лобіювання та захисту інтересів Вашого бізнесу в органах державної влади.

В рамках надання послуги взаємодії з державним сектором, ми надаємо, зокрема, такі послуги:

  • правове супроводження взаємовідносин Клієнта з державними, контролюючими, регуляторними, фіскальними органами, органами місцевого самоврядування, державними організаціями, компаніями;
  • аналіз регуляторного середовища для прийняття бізнес-рішень;
  • консультування по GR питанням для нового бізнесу чи проекту;
  • здійснення комплексного захисту від незаконних захоплень бізнесу із залученням державних інститутів;
  • супроводження при проведенні перевірок контролюючими органами;

Зв'язатися з нами