ІТ, телекомунікації та медіа

У світі Інтернету та цифрової інформації – телекомунікації, технології та медіа є не роздільно пов’язаними. Провайдери телекомпослуг та контент-провайдери, незважаючи на Прокрустове ложе українського «аналогового» законодавства, наразі з’єднують контент та телекомунікації у єдиний продукт. У зв’язку з цим, виникають правові конфлікти, що вочевидь стримують розвиток їх бізнесу.

Тривалий досвід супроводження діяльності компаній даної галузі, супроводження всіх бізнес процесів їх діяльності, глибоке розуміння регуляторно-правового середовища та участь в його формуванні, дозволяє нам швидко зрозуміти сутність проблеми та знайти ефективні шляхи її вирішення, мінімізувати бізнес-ризики та не втратити шансів для розвитку.

Завдяки постійному моніторингу законодавства та ситуації на ринку, ми завжди розуміємо, що необхідно бізнесу сьогодні і пропонуємо своїм клієнтам найбільш вигідний та своєчасний вихід з ситуації.

Для суб’єктів сфери телекомунікації, технології та медіа ми пропонуємо: послуги з комплексного правового супроводження діяльності компаній, супроводження окремих бізнес – проектів, аутсорсинг окремих юридичних послуг, правове супроводження питань ліцензування, отримання дозвільної документації, взаємовідносин з регулятором, органами державного нагляду та контролю в сфері телекомунікацій, взаємодії з операторами, провайдерами, в тому числі з такими, які займають монопольне (домінуюче) становище на відповідному ринку телекомунікацій, супроводженню врегулювання спорів з операторами, провайдерами, споживачами послуг тощо.

Наша компанія також надає послуги з правового захисту бізнесу, взаємодії з державним сектором, контролючими та правоохороними органами.

Перелік послуг, які пропонуються не є вичерпним, і в залежності від ситуації, юристи нашої компанії зможуть надати оперативну та професійну допомогу в її вирішенні.

Наша компанія є активним учасником ринку ІТ, телекомунікацій та медіа, приймає участь в різних заходах та являється учасником Телеком-клубу та партнером Асоціації  Wireless Ukraine.

Зв'язатися з нами