Особистий адвокат для вищого керівництва компаній

Вищий управлінський персонал будь-якої компанії, здійснюючи керівництво, щоденно приймає відповідальні рішення, невідповідність яких законодавству може призвести до відповідальності – цивільно-правової, адміністративної та, навіть, кримінальної.

Успішне управління компанією без належного знання та застосування законодавства є неможливим. Саме тому, з метою забезпечення належного захисту прав та інтересів керівництва компаній, мінімізації їх особистих ризиків, Адвокатське бюро Юрія Котлярова пропонує послугу особистого адвоката для вищого керівництва компаній.

Послуга особистого адвоката для вищого керівництва компаній передбачає                        – надання правової консультативної допомоги при прийнятті або реалізації управлінських рішень, виконанні посадових повноважень, представництво та захист законних прав та інтересів керівництва компаній перед третіми особами з питань реалізації посадових повноважень, судовий захист честі та гідності керівників компаній, вирішення корпоративних спорів, здійснення правового аудиту ситуацій, які склалися, супровід та участь в переговорах та інші питання, що можуть бути пов’язані з реалізацією повноважень при здійсненні керівництва юридичною особою.

Наша команда забезпечить Вас правовою підтримкою в усіх сферах правового поля, зокрема, в сферах корпоративного, цивільного, трудового, податкового, кримінального права та ін.

Наша головна мета – не допустити настання негативних наслідків, не втративши при цьому існуючих можливостей. Ми ведемо Клієнта найкоротшим шляхом, з найменшими для нього фінансовими та фізичними витратами.

Співпрацюючи з нами Ви отримаєте правову підтримку в форматі 24/7 з будь-яких питань Вашої діяльності.

Зв'язатися з нами