Чому ми

До команди Адвокатського бюро Юрія Котлярова входять висококваліфіковані юристи, адвокати, які володіють глибокими знаннями в сфері права та багаторічним практичним досвідом вирішення різноманітних юридичних питань, що дозволяє надавати нашим Клієнтам широкий спектр якісних, професійних та результативних правових послуг.

Глибоке розуміння організації господарської діяльності та її потреб дозволяє нам швидко зрозуміти сутність проблеми та знайти ефективні шляхи її вирішення, мінімізувати бізнес-ризики, оскільки ми безпосередньо  та тривалий час були частиною команди менеджменту найбільших компаній на керівних або  провідних позиціях.

Наша головна мета – бути корисним Клієнту. Ми наполегливі в досягненні результату, необхідного Клієнту та зробимо все можливе для захисту його прав. Ми уважні до дрібниць та завжди прискіпливо аналізуємо кожну ситуацію, та пропонуємо максимально комфортне та ефективне для Клієнта рішення.

Ми розуміємо Клієнта та гарантуємо конструктивний підхід до справи та відсутність шаблонного мислення. Творчій підхід до вирішення справ допомагає нашій команді завжди знаходити рішення навіть в самих складних та нестандартних ситуаціях.

Адвокатське бюро надає Клієнту виключно ті послуги, в яких дійсно існує необхідність, без нав’язування Клієнту непотрібних послуг. Наша команда спрямовує Клієнта до успіху найкоротшим шляхом, без зайвих витрат його часу, сил та фінансів.

Ми завжди виявляємо лояльність по відношенню до Клієнта та готові знаходити прийнятні для Вас умови та формат співробітництва.

Гнучка тарифна політика Адвокатського бюро дозволяє сформувати оптимальний гонорар за юридичні послуги з урахуванням особливостей проекту та опцій, обраних Клієнтом.

Високі стандарти етики, добросовісність, висока якість та ефективність для Клієнта є фундаментальними принципами корпоративної культури Адвокатського бюро Юрія Котлярова.

Ми впевнені, що інвестиції в якісні високопрофесійні юридичні послуги будуть надійним захистом Ваших прав, Вашого бізнесу і законних інтересів саме зараз, та забезпечать  стабільність та впевненість в майбутньому.

 

З повагою,                                                                               Юрій Котляров