Тамара Чорна прийняла участь в робочій групі з обговорення Закону України «Про професійну освіту»

13.06.2016
Чорна Міносвіти засідання 06 2016

Одним з пріоритетних напрямів для України являється модернізація та вдосконалення  професійно-технічної освіти, оскільки дуже важливо на законодавчому рівні забезпечити  високі стандарти навчання.

Так, з цією метою було створено робочу групу для обговорення Закону України «Про професійну освіту». 07 червня 2016 року в МОН України відбулося засідання з обговорення Закону України «Про професійну освіту»,  за участю експертів Європейського фонду освіти, в якому прийняла участь Тамара Чорна, партнер Адвокатського бюро Юрія Котлярова. Експерти Європейського фонду освіти (ЄФО) планують надати МОН свої рекомендації щодо фінансування та управління в сфері професійної  освіти, на підставі досвіду країн Європейського союзу.

Слід зазначити, що фахівці нашої компанії мають значний досвід в законотворчій роботі в таких сферах, як освіта, трудові відносини, телекомунікації та інші сфери.

Наша команда сподівається, що наш досвід та пропозиції до відповідних проектів нормативних актів стануть в нагоді для удосконалення законодавства України.