Про компанію

Адвокатське бюро Юрія Котлярова створено відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що покладає на нас додаткові обов’язки та відповідальність перед Клієнтом за якість, проявлений професіоналізм та дотримання професійних етичних норм.

Юрій Котляров, який є засновником та лідером команди бюро, більше  18 років присвятив професійній діяльності в сфері права. З 1999 року займається адвокатською діяльністю, на протязі 8-ми років здійснював керівництво юридичним департаментом одного з найбільших операторів телекомунікацій України, організовуючи повний правовий супровід всіх аспектів  його господарської операційної  діяльності, здійснював функції корпоративного секретаря в складі наглядової ради акціонерного товариства, що дозволило вийти за рамки операційної діяльності, організовуючи корпоративне управління в компанії та супроводжуючи питання стратегічного характеру, які виносилися на розгляд наглядової ради компанії.

Юрій Котляров є одним з лідерів на українському ринку юридичних послуг в сфері телекомунікацій та корпоративного права, який має дипломи та нагороди в номінації в Україні «Найкращий юрист року», «Найкращий департамент року» та успішний досвід керівництва масштабними проектами з ефективною організацією координації великої кількості персоналу.

Команда Адвокатського бюро Юрія Котлярова формувалась виходячи з високих вимог професіоналізму, особистих якостей, мотивацією на дотримання високих стандартів якості, творчого потенціалу та прагнення до розвитку.

Співробітники Адвокатського бюро є висококваліфікованими юристами, адвокатами, які володіють глибокими знаннями в сфері права, з великим практичним досвідом в широкому колі юридичних питань та розумінням ринку. Адвокатське бюро також залучає висококваліфікованих радників, які спеціалізуються в конкретних сферах юридичної практики, що дозволяє надавати нашим Клієнтам широкий спектр юридичних послуг.

Високі стандарти етики, добросовісність, висока якість та ефективність для Клієнта є фундаментальними принципами корпоративної культури Адвокатського бюро Юрія Котлярова. Ми ставимо перед собою довгострокові цілі, займаємо активну громадянську позицію та не перешкоджаємо позитивним змінам.