Що таке послуга Сімейний адвокат?

11.05.2016
Page1

Адвокатське бюро Юрія Котлярова здійснює успішну правову практику та нарощує свою кваліфікацію в сфері сімейних відносин.

Разом з цим, для наших друзів, партнерів, клієнтів ми хочемо закцентувати увагу на нашій послузі “Сімейний адвокат”,  яка далеко виходить за рамки практики в сфері сімейних відносин.

Сьогодні можна знайти багато пропозицій послуги «Сімейний адвокат», однак в більшості випадків сутність послуги зводиться лише до надання правової допомоги одному з подружжя для вирішення спору з іншим з подружжя (розірвання шлюбу, поділ майна тощо). Насправді послуга «Сімейний адвокат», на нашу думку, несе в собі концептуально інше значення та орієнтована на успішні, міцні сім’ї.

Наша компанія прагне змінити підходи до формування взаємовідносин українських сімей до вирішення своїх правових проблем, створивши культуру «Сімейного адвоката» в  Україні.

Концепція послуги «Сімейний адвокат» в нашому розумінні – це надійний партнер всієї Вашої сім’ї з усіх правових питань.

 

Ми назвемо 3 причини, за якими доцільно звернути увагу на дану послугу:

 

  1. Час – безцінний. Ви приділяєте час своїй сім’ї і її успішному розвитку: Ми забезпечуємо Ваш захист з усіх правових питань. Ви позбавляєтеся необхідності пошуку юриста, адвоката, юридичних компаній, що спеціалізуються на вирішенні окремих правових питань;
  2. Безпека. Ваша сім’я отримує не просто послугу кваліфікованого адвоката, а комплексний і оперативний захист, супровід всіх Ваших правових питань з ресурсом багатопрофільної юридичної компанії. Де б Ви не знаходилися, Ваша сім’я, Ваші сімейні активи перебувають під компетентним і своєчасним правовим захистом;
  3. Комфорт і надійність. Високі етичні стандарти Сімейного адвоката, розуміння чутливих граней особистої сфери сім’ї – невід’ємна обов’язкова частина наших взаємовідносин з Клієнтом.